top of page
logo.png
ЮРИДИЧНИЙ, СУДОВИЙ
ТА КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ БІЗНЕСУ ТА ГРОМАДЯН

Ми впевнені, що єдина стовідсотково ефективна стратегія захисту бізнесу та людини - це дотримання норм законодавства всіма без виключення. Але ідеального світу не існує, права дуже часто порушуються та потребують захисту. Такий захист, за нашим глибоким переконанням, має проходити виключно законним способом, адже всі інші методи - це тільки відстрочка та збільшення проблем на майбутнє.

Юридичний захист включає в себе аналіз та корекцію поточного правового стану ситуації, досудове вирішення спорів. 

Судовий захист - це представництво інтересів клієнтів в будь-якому судовому провадженні: цивільному, господарському, адміністративному, кримінальному.

 

Кримінально-правовий захист - адвокатський захист на всіх стадіях кримінального процесу.

gavel.png
ЩО МИ РОБИМО:
Ресурс 9logo CcsdcdaoE.png

Представляємо інтереси клієнтів у всіх видах та на всіх стадіях юридичного, судового, кримінально-правового та інших напрямків захисту бізнесу.

Ресурс 9logo CcsdcdaoE.png

Захищаємо від рейдерського захоплення.

Ресурс 9logo CcsdcdaoE.png

Надаємо послуги адвокатів у кримінальних справах.

Ресурс 9logo CcsdcdaoE.png

Забезпечуємо пакетний юридичний супровід з питань захисту бізнесу.

Ресурс 9logo CcsdcdaoE.png

Здійснюємо будь-яку іншу юридичну підтримку у наступних сферах:

банківське та фінансове право, ринки капіталу; банкрутство та реструктуризація заборгованості; взаємодія з державними органами; вирішення судових спорів; інтелектуальна власність; комплаєнс; конкурентне право; корпоративна безпека; корпоративне право та злиття; міжнародна торгівля і міжнародний арбітраж; нерухомість та будівництво; оподаткування; трудове право; управління приватним капіталом тощо

ЗАЦІКАВИЛИСЬ?

Якщо Вас зацікавила послуга або виникли питання – зателефонуйте нам, напишіть, або залиште інформацію у формі зворотнього зв'язку.

bottom of page